Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.

Ümitköy Çayyolu Ev Yemeği

LEZİZ  ANNE YEMEKLERİ,   GÜLERYÜZLÜ HİZMET

Sımsıcak ve nezih bir atmosferde, anne eli değmiş leziz ev yemeklerinin tadına bakmak, kahvaltıdan  ızgara çeşitlerine, zeytinyağlılardan makarnalara, tatlılara kadar her biri yüzde yüz ev yapımı olan yemeklerin keyfini çıkarmak isteyenler Sofa’da  buluşuyor.

SİZ İSTEYİN, BİZ PİŞİRELİM

Sofa cafe & restaurant ,   gerek ev davetlerinizde , gerek  işyerinizin  özel, toplantı, kutlama  organizasyonlarında bir telefon kadar yakınınızda.

İster ev yemeği, ister zeytinyağlı yaprak sarma,  siz isteyin biz pişirelim.

PAZAR KAHVALTILARINIZIN  , ÖZEL DAVETLERİNİZİN  YENİ ADRESİ

Doğumgünlerinizi, özel toplantılarınızı  şehrin gürültüsünden uzakta  huzur dolu bir ortamda ve yalnızca size ayrılmış özel bir salonda kutlamak, haftasonları bahçemizde ya da nezih salonumuzda serpme kahvaltımızın tadını çıkarmak  isterseniz bizi aramanız yeterli.  

IMG-20160609-WA0001

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>