Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.

Özel Davetler ve Siparişler

Siz İsteyin Biz Pişirelim,

Zeytinyağlılardan mezelere, kokteyl yemeklerinden, et yemekleri ve tatlılara kadar geniş bir yelpazedeki ürünü müşterilerinin istekleri doğrultusunda hazırlayan Sofa,  gerek özel işletmelerin seminer, toplantı, kutlama vb. organizasyonları, gerekse ev davetleri için kişi sayısı gözetmeksizin aldığı siparişleri eşsiz sunumuyla sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Doğum Günü Partileri ve Organizasyonlar

Doğum günlerinizi, özel toplantılarınızı  şehrin gürültüsünden uzakta  huzur dolu bir ortamda ve yalnızca size ayrılmış özel bir salonda kutlamak isterseniz bizi aramanız yeterli. Birlikte oluşturacağımız menü ile konuklarınızı dilediğiniz gibi ağırlayabilirsiniz.

IMG-20160412-WA0003

 

ANAYEMEKLER | BÖREKLER VE HAMUR İŞLERİ | MEZELER | ZEYTİNYAĞLILAR | TATLILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>