Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.

Eviniz ve İşyeriniz İçin

UYGUN FİYATLARLA  1.SINIF TABLDOT HİZMETİ

Uygun fiyatlarla da 1. sınıf tabldot hizmeti sunulabileceğini gösteren ve bu sayede büyük beğeni ve ün kazanan işletmemiz, sektördeki diğer firmalardan bu yönüyle de büyük farklılık göstermektedir.

Kaliteyi ve insan sağlığını birinci plana alan ve gerçek anlamda butik yemek üretimi yapan işletmemiz,  dengeli beslenme kurallarına uygun olarak ürettiği ürünlerle müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Sofa’da yemek kalitesi ve hijyenden ödün verilmeden, üretimin tüm aşamaları diyetisyenler tarafından takip edilmekte, hijyen denetimleri yapılmakta, yalnızca TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.

OFİS ÇALIŞANLARI  İÇİN TAŞIMALI YEMEK HİZMETİ

Farklı iş kollarındaki ofis çalışanları için yemek çözümleri üreten Sofa,  her gün tercihen 3 ya da 4 çeşitten oluşan bir yemek menüsü sunmaktadır. Menülerimiz haftalık olarak planlanmakta ve ana yemek olarak hafta içi 3 gün etli yemekler, diğer günler ise etli sebze ve kuru baklagil yemekleri verilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>